Skopiuj link

Muzyczni nomadzi

27.06.2021 - 13:30 / Namiot FKŻ, ul. Józefa 36 | live: 30.jewishfestival.pl

Jestem 30 letnim prawnikiem, ale moją pasją jest muzyka. Jestem kolekcjonerem winyli, dyrektorem programowym lokalnej stacji radiowej na Słowacji (Radio Piestany) i od czasu do czasu DJ-em, który zachwyca słuchaczy mieszanką jazzu, soulu, eklektycznej muzyki elektronicznej, funku, muzyki latynoskiej, World Music, hip-hopu … czyli niezwykle zróżnicowanym wachlarzem gatunków!

Ostatnio pociąga mnie muzyka i jej pierwotne etniczne pochodzenie. Szukam niekonwencjonalnych dźwięków z różnych części świata i prezentuję je moim słuchaczom. Miałem okazję poznać muzyków i melomanów z całego świata, co zaowocowało wieloma pięknymi przyjaźniami. Udało mi się zgromadzić prawie 100 000 obserwujących na Mixcloud, gdzie można posłuchać unikalnych rytmów i dźwięków z mojej kolekcji winyli.

Podczas mojego wykładu, zapraszam do muzycznej podróży począwszy od krajów arabskich i Turcji, przez Azję i Daleki Wschód aż po Amerykę Południową. W czasach ograniczonego podróżowania będziemy razem odkrywać świat poprzez muzykę i opowieści.

https://www.mixcloud.com/adamkvasnica3/stream/

Adam Kvasnica

Partnerzy festiwalu