Skopiuj link

30. FKŻ | program | bilety

25 czerwca rozpoczniemy jubileuszową 30. edycję Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. Przygotowaliśmy dla Was program pełen niespodzianek i nowych pomysłów – jak to na jubileusz przystało! Poznajcie szczegóły.

Przez kilka ostatnich miesięcy, nie będąc pewnymi, w jakiej sytuacji przyjdzie nam zaprosić Was na 30. FKŻ, układaliśmy program, a w zasadzie dwa – jeden taki na czasy mocno pandemiczne, a drugi – na bardziej optymistyczne czasy. Cieszymy się niezmiernie, że możemy zrealizować ten drugi scenariusz i zaprosić Was na spotkanie z naszymi artystami i gośćmi, którzy pojawią się na żywo w naszym Namiocie FKŻ i innych festiwalowych lokalizacjach, a Wy na żywo będziecie mogli z nimi porozmawiać!

Do tego 99,9% wydarzeń jest bezpłatna! A niemalże wszystkie z nich będą transmitowane na żywo na specjalnie dla Was stworzonej platformie streamingowej, którą uruchomimy już wkrótce. Nie będziecie musieli szukać transmisji na Facebooku, czy na YouTube – znajdziecie je przez całą dobę pod adresem 30.jewishfestival.pl

Poniżej znajdziecie linki do programu, do sklepiku z biletami (gdzie pobierzecie również bezpłatne wejściówki na te wydarzenia, które mają limity miejsc). A jeżeli chcielibyście zakupić honorowe bilety – poniżej jest też link do darowizn i do naszego profilu na Patronite.

Już niedługo też zdradzimy Wam, co w programie towarzyszącym 30. FKŻ zobaczycie u naszych partnerów – w JCC Kraków i Żydowskim Muzeum Galicja. Za chwilkę też pojawią się wszelakie informacje dla mediów – w tym również te o akredytacjach.

Czekamy na Was na Kazimierzu, w naszym festiwalowym Namiocie, w Chederze i w wielu innych lokalizacjach już od 25 czerwca do 4 lipca!

Ale pamiętajcie – covid jest ciągle w powietrzu! Dlatego też wybierając się na festiwalowe wydarzenia weźcie ze sobą maseczki, zachowajcie dystans do innych uczestników wydarzeń, dezynfekujcie dłonie i zrozumcie, że obowiązują nas limity ilości osób, jakie możemy wpuścić na wydarzenia. Ale te limity nie obowiązują tych, którzy są zaszczepieni, więc….. 🙂

Do zobaczenia! L’hitraot!