Skopiuj link

30. FKŻ | platforma streamingowa | aplikacja mobilna

Na nasz jubileusz mamy dla Was nową platformę streamingową, dzięki której od rana do wieczora będziecie mogli uczestniczyć w wydarzeniach FKŻ. A żebyście mieli nas zawsze pod ręką – mamy dla Was festiwalową aplikację na smartfony!

Festiwal Kultury Żydowskiej jest pierwszym wydarzeniem, którego koncerty były dostępne na żywo przez internet – transmisje zaczęliśmy bowiem w 2008 roku, podczas 18. FKŻ. To dzięki temu cały świat mógł posłuchać szlagieru “To ostatnia niedziela” w brawurowym wykonaniu La Mar Enfortuna. 

Pandemia zmieniła sposób organizowania wydarzeń kulturalnych. Transmisje na żywo są już nie tylko działaniem marketingowym, ale integralnym elementem każdego wydarzenia. Dlatego też w tym roku będziecie mogli na żywo oglądać nie tylko koncerty, ale też niemalże wszystkie inne festiwalowe wydarzenia. I nie musicie szukać tych transmisji w serwisach społecznościowych – wszystkie będą dostępne w jednym miejscu – na nowej stronie internetowej 30.jewishfestival.pl 

Od rana do wieczora znajdziecie tam transmisje na żywo wydarzeń z Namiotu FKŻ, koncertów w Muzeum Inżynierii Miejskiej, Collegium Maius oraz synagogi Tempel. Po zakończeniu transmisji na żywo będziecie mieli do dyspozycji archiwum wydarzeń, abyście mogli ponownie się nimi cieszyć.  

Program wydarzeń 30. jubileuszowego Festiwalu Kultury Żydowskiej możecie również mieć zawsze ‘pod ręką’ – w Waszych telefonach. Wystarczy, że ściągniecie naszą festiwalową aplikację – 30. FKŻ – zarówno z AppStore, jak też z GooglePlay. Poprzez aplikację będziemy Was też na bieżąco informowali o ewentualnych zmianach, nowościach – warto ją mieć zawsze przy sobie! 

Zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2021”